RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), którego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym dołożyliśmy starań, aby nasza Polityka Prywatności była zgodna z tym rozporządzeniem.

Klub Senior+

Klub Senior+ w Żółwinie wystartował!

Wielkość czcionki

Po uroczystym otwarciu w dniu 26 lutego 2018 r. Klub Senior+ rozpoczął swoją działalność.    
W dniu  1 marca  na spotkanie inauguracyjno – integracyjne mimo bardzo niskich temperatur przybyło kilkanaście  osób. Koordynatorki klubu Pani Ela Dybińska i Ania Krężel przedstawiły ramowy program spotkań i działań klubowych. Seniorzy chętnie mówili jakich zajęć oczekują , jakie mają zainteresowania , jak mogą włączyć się w klubowe zajęcia. Startujemy z wieloma pomysłami i serdecznie  zapraszamy  seniorów na  spotkania.

Uroczyste otwarcie Klubu Senior+ w Żółwinie

Wielkość czcionki

1 marca br. rozpoczęły działalność Klub Senior+ oraz zmodernizowana świetlica socjoterapeutyczna przy OSP w Żółwinie.

Uroczyste otwarcie świetlicy i rozpoczynającego działalność Klubu Senior+ odbyło się 26 lutego br. Burmistrz gminy Brwinów Arkadiusz Kosiński oraz dyrektor Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej Joanna Dzierzba opowiadali o idei utworzenia Klubu Seniora oraz ludziach, którzy zaangażowali się w realizację inwestycji. Ksiądz Wojciech Osial poświęcił pomieszczenia i wziął udział w przecinaniu wstęgi. Dyrektor ŚOPS wręczała podziękowania, które otrzymali m.in. burmistrz Arkadiusz Kosiński, Jerzy Wysocki za starania o pozyskanie dotacji i włączenie świetlicy do programu Senior+. Wiele serdecznych słów padło pod adresem zastępcy burmistrza Sławomira Walendowskiego, który nadzorował inwestycję. Więcej informacji pod linkiem:

http://www.brwinow.pl/4435-klub-senior-i-swietlica-sops-w-zolwinie.html


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>