RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Dział Wspierania Rodziny

Fajne WARSZTATY dla MŁODZIEŻY

Wielkość czcionki

 

Warsztaty dla młodzieży

W Parku Linowym na Bielanach

Wielkość czcionki

Park Linowy7 sierpnia w ramach programu wakacyjnego dzieci ze świetlic wyruszyły na spotkanie przygody w Parku Linowym na Bielanach. To fantastyczne miejsce, w którym można sprawdzić swoje możliwości i wytrzymałość balansując na linach porozwieszanych w różnej formie i kształcie pomiędzy drzewami.  Z tras można korzystać po uprzednim przeszkoleniu oraz dostosowaniu trudności trasy do wzrostu i wieku uczestników.

 

Więcej…

Kolejny dzień wakacyjnych wojaży za nami

Wielkość czcionki

Królewskie ŁazienkiTym razem obraliśmy kurs na Warszawę, by czwartkowe popołudnie spędzić w urokliwych „Łazienkach Królewskich”. Słoneczna pogoda i dobre nastroje towarzyszyły nam podczas całej wycieczki. Dzieci miały okazję zwiedzić Pałac na Wyspie wraz z galerią obrazów, Biały Domek, Amfiteatr, Stara Oranżeria z Teatrem Królewskim. Duże wrażenie zrobiła na nas różnorodność ogrodów, a wśród nich Ogród Chiński, Ogród Modernistyczny, Ogród Belwederski i Ogród Królewski.

Więcej…

Zdolni na start!

Wielkość czcionki

Serock 201512-23 lipca 2015r. pięcioro dzieci z gminnych świetlic socjoterapeutycznych wypoczywało na obozie dla dzieci zdolnych Kids Camp. Kwalifikacja dzieci to zasługa owocnej współpracy z lokalną Fundacją FORMIKA DZIECIOM, która wspiera dzieci i rodziny z naszej gminy już od wiosny b.r.

Więcej…

Wakacje w siodle

Wielkość czcionki

PATATAJ

W piątek 24.07 dzieci z gminnych świetlic socjoterapeutycznych spędziły dzień w stadninie koni Pa-Ta-Taj w Kaniach. Tam czekała na nie przygoda i moc atrakcji. Atmosfera stadniny zrobiła na dzieciach ogromne wrażenie i sprawiła, że nie chciało się wracać. Już na wstępie czekało na dzieci wiele ciekawostek o koniach i kucach. Trenerka oprowadzała po siodlarni, boksach, spiżarni, ringu i ujeżdżalni opowiadając o sposobie karmienia, zwyczajach, cechach charakterystycznych koni i o tym, jak zakochała się w jeździectwie. Odważni mogli spróbować swoich sił w siodle podczas jazdy wierzchem. Nie było to łatwe zadanie, zwłaszcza dla tych, którzy pierwszy raz mieli styczność z końmi. Ogromną frajdę i zabawę sprawiła wszystkim przejażdżka bryczką zaprzęgnięta  w dwa kare konie: Granda i Bonza. Na zakończenie pobytu w stadninie było ognisko i pieczenie kiełbasek. Wszyscy byli bardzo głodni po pełnym wrażeń dniu i pałaszowali ze smakiem.

Więcej…

Nie zabrakło i nas…

Wielkość czcionki

Wystawa CNK23 lipca dzieci z gminnych świetlic socjoterapeutycznych w ramach programu wakacyjnego wzięły udział w Interaktywnej Wystawie Centrum Nauki Kopernik organizowanej
w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Pruszkowie.

Prezentowane eksperymenty cieszyły się dużym zainteresowaniem i skupiały liczne grupki dzieci i młodzieży. Mieliśmy okazję zaobserwować zjawisko próżni i ciśnienia atmosferycznego dzięki działaniu półkul magdeburskich, usłyszeć różne natężenia dźwięku, a nawet zagrać melodię, przy użyciu prostych przedmiotów, zmieniać barwę swojego głosu. Największym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, ale także i wychowawców cieszyło się stoisko z łamigłówkami logicznymi. Stanowisko to wspominamy tym bardziej miło, gdyż udało nam się rozwiązać większość łamigłówek Uśmiech. Upór, wytrwałość, kolejne próby to droga do sukcesu Uśmiech.

 

Więcej…

Kolonia profilaktyczna w Górach Świętokrzyskich (aktualizacja zdjęć)

Wielkość czcionki

Kolonie 2015W dniach 4-13.07.2015r. odbyła się kolonia profilaktyczno- terapeutyczna dla 77 dzieci z gminy Brwinów. Projekt będący elementem Gminnego Programu Profilaktyk i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych został zrealizowany przez Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej i przebiegał pod hasłem „Aktywny i bezpieczny wypoczynek”. Uczestnicy wyjazdu zostali wytypowani przez wychowawców świetlic socjoterapeutycznych oraz pracowników socjalnych i spędzili 10 dni nad rzeką Wierna w Bocheńcu.

 

Więcej…

Festiwal Totalnie Teatralnie 2015 już za nami

Wielkość czcionki

Totalnie teatralnie 2015

22.05.2015 obył się finał Festiwalu TT 2015 w Grodzisku Mazowieckim. Jak co roku niezwykła atmosfera, moc ciekawych ludzi, nowe znajomości i wspaniałe spektakle. Za każdym razem gdy bierzemy udział w Festiwalu jesteśmy pod wrażeniem kunsztu aktorskiego prezentowanego przez uczestników oraz tematyki. Młodzi ludzie nie boją się poważnych tematów ani trudnych. Umieją rozbawić widza, zauroczyć, ale i wzruszyć , zmusić do refleksji. Taki właśnie teatr kochamy - różnorodny.

 

Więcej…

Moje dziecko przeżywa tyle emocji!

Wielkość czcionki

 

Warsztaty dla rodziców

Więcej artykułów…


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>