RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Dział Wspierania Rodziny

O lekach, marihuanie, dopalaczach

Wielkość czcionki

Wyjątkowe spotkanie rodziców i nastolatków (RAZEM) z terapeutą ds. uzależnień. Rozmowa o narkotykach, lekach, dopalaczach - anonimowo, bezpiecznie, bezpłatnie.

Spotkanie

Rzecz o tym, jak powstały wielkanocne jajka…

Wielkość czcionki

Wielkanoc

 

22 marca 2016 w świetlicy socjoterapeutycznej w Brwinowie przy ul. Piłsudskiego 11 odbyło się spotkanie wielkanocne. Mali aktorzy z niecierpliwością wyczekiwali przyjścia gości, by wystawić bajkę przybliżającą tradycję malowania jajek pt. „Jak powstały wielkanocne jajka”. Podczas przedstawienia śmiechu było co nie miara J. Widownie tego dnia dzieci miały liczną. Wśród gości byli obecni Kierownik Działu Wspierania Rodziny Pani Agnieszka, Pani Alicja Berska ze Straży Miejskiej, rodzice i rodzeństwa naszych wychowanków.

 

Więcej…

Warsztaty

Wielkość czcionki

 

Warsztaty Warsztaty
Warsztaty

SPOTKANIE PRZY WIELKANOCNYM STOLE

Wielkość czcionki

 

WielkanocPopołudnie 21 marca  w Świetlicy Socjoterapeutycznej DWR ŚOPS  w Otrębusach rozpoczęło się serdecznymi słowami powitania  przez wychowawców i dzieci licznie przybyłych na uroczystość gości: dzieci, rodziców, dziadków i przyjaciół Świetlicy. Wspólne świętowanie przy wielkanocnym stole to już nasza tradycja.

Podczas spotkania dzieci przygotowały tradycyjny kosz wielkanocny. Poznając znaczenie symboli wypełniły obfity kosz, który stał się darem od dzieci dla osoby potrzebującej.

Po części artystycznej spotkania nastąpił refleksyjny moment, w którym Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Pani Barbara Ziębiec uświadomiła nam potrzebę skupienia i odkrywania sensu zbliżających się świąt, kierując jednocześnie w stronę dzieci piękne życzenia.

 

Więcej…

Zapraszamy na warsztaty

Wielkość czcionki

 

Warsztaty Warsztaty
Warsztaty

 

PaT w Podkowie Leśnej

Wielkość czcionki

PaT Podkowa LeśnaPaT w Podkowie Leśnej

Przystanek PaT to akcja organizowana jest od 2006 roku z myślą o wszystkich, którzy przez sztukę chcą przeciwdziałać zjawiskom patologii społecznej.

Każdy, kto chce zrobić coś dla drugiego człowieka, znajdzie tu miejsce dla siebie. W tym roku Przystanek PaT miał miejsce w Podkowie Leśnej. W spotkaniu wzięła udział również młodzież z naszej gminy. Przedstawiamy relację z PaT okiem uczestniczki :)

Więcej…

Zbiórka zabawek dla dzieci

Wielkość czcionki

Zbiórka zabawek

Zapraszamy na warsztaty

Wielkość czcionki

Warsztaty Warsztaty

Zapraszamy na warsztaty cd.

Wielkość czcionki

Warsztaty Warsztaty

Warsztaty

Więcej artykułów…


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>