RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Dział Wspierania Rodziny

Gimnastyka dla smyka

Wielkość czcionki

 

Gimnastyka dla smyka

Kuźnia kreatywności

Wielkość czcionki

Kuźnia kreatywnościGala projektu „Kuźnia kreatywności”
Efekty dwóch miesięcy pracy w projekcie „Kuźnia Kreatywności” zostały zaprezentowane 25 listopada w Warszawie. Podczas licznych warsztatów dzieci stworzyły film, uczyły się tańczyć i szukały sposobu jak mówić NIE uzależnieniom. Sobotnia gala była okazją do poznania innych grup biorących udział w „Kuźni kreatywności” i zaprezentowania swoich prac- filmów stworzonych przez dzieci oraz układu tanecznego. Był to czas wspólnej zabawy dzieci i rodziców.
Dziękujemy Towarzystwu Teatralnemu „Kurtyna” za rozwój pasji, kreatywnie spędzony czas i aktorską przygodę.

Więcej…

Finał projektu „Moje Pasje” już za nami

Wielkość czcionki

Moje PasjeW połowie listopada w sali konferencyjnej, przy ul. Turystycznej w Brwinowie odbył się finał projektu pt. „Moje Pasje” realizowanego od września br. w świetlicy socjoterapeutycznej Działu Wspierania Rodziny ŚOPS działającej w Brwinowie, przy ul. Piłsudskiego 11. W toku kilkumiesięcznej pracy, dzieci podczas warsztatów plastycznych prowadzonych przez Panią Karin Majdowską samodzielnie wykonały ilustracje do przedstawienia pt. „Światło”. Prace powstawały przy pomocy różnych technik plastycznych, które dzieci poznały podczas zajęć. Do gry aktorskiej przygotowała dzieci Pani Beata Łuczak.

W dniu finału wystąpiła dla nas znakomita wokalistka  Patrycja Malinowska, która zabawiała nas znanymi i melodyjnymi przebojami. Zachwyt dzieci wywołał występ klauna Piotrka „Kolorowy Nos”. Całości dopełnił słodki poczęstunek. Zabawa była wspaniała zarówno w dniu finału jak również w takcie trwania projektu.

Więcej…

Kreatywna podróż w czasie w Zamkowej Akademii

Wielkość czcionki

Baranów SandomierskiW dniach 20-22 października 2017r., Towarzystwo Teatralne KURTYNA zorganizowało dla 40 dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych w Brwinowie w wyjątkową podróż w czasie do Baranowa Sandomierskiego.

Wyjazd odbył się w ramach projektu teatralno-profilaktycznego pt. „Kuźnia Kreatywności” realizowanego w świetlicy socjoterapeutycznej w Brwinowie przy ul. Grodziskiej 31 oraz  projektu pt. „Moje Pasje” realizowanego w świetlicy socjoterapeutycznej w Brwinowie przy ul. Piłsudskiego 11.

Podczas trzydniowego pobytu w Zamku dzieci poznały jego historię. Uczestniczyły w zabawach plebejskich, kreatywnych lekcjach dworskich manier, akademii młodego golfisty, spotkaniu ze średniowiecznymi rycerzami oraz zajęciach artystyczno-plastycznych. W pamięci zostanie nam także wycieczka do Sandomierza na Stare Miasto, podczas której uczestnicy zatańczyli tańce integracyjne: „Belgijka” i „Chocolate”. W drodze powrotnej dzieci odwiedziły Park Jurajski w Bałtowie.

 

Więcej…

Warsztaty dla rodziców

Wielkość czcionki

 

Warsztaty dla rodziców

Warsztaty dla rodziców

Wielkość czcionki

Warsztaty dla rodziców Warsztaty dla rodziców

Warsztaty dla rodziców Warsztaty dla rodziców

Warsztaty dla rodziców

Wielkość czcionki

Warsztaty dla rodziców

Warsztaty dla rodziców

Ruszamy po zdrowy styl

Wielkość czcionki

Fundacja BZ WBKDzieci z gminnych  świetlic socjoterapeutycznych wzięły udział w projekcie „Ruszamy po zdrowy styl” w ramach programu Bank Dziecięcych Uśmiechów Fundacji Banku Zachodniego BWK.

Dotacja Fundacji w kwocie 4000 zł pozwoliła na realizację zajęć sportowych z instruktorem w ilości 96 godzin oraz 8 warsztatów z dietetykiem. Projekt został zrealizowany zgodnie z założeniami.

 

Więcej…

Rodzinne bajkowanie

Wielkość czcionki

Rodzinne bajkowanie

Więcej artykułów…


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>