RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Dział Wspierania Rodziny

Ale cyrk!

Wielkość czcionki

Dżdżyste sobotnie popołudnie 23 lutego, 55-osobowa grupa dzieci stoi na parkingu autobusowym depcząc w miejscu z nogi na nogę. Wszyscy chowają głowy w kaptury i kołnierze by ukryć się przed ostrym wiatrem i zacinającym deszczem. W powietrzu unosi się atmosfera wyczekiwania i emocji. Wreszcie jest znak- ruszamy. A gdzie? Prosto na plac gdzie swój namiot  rozbił Cyrk Zalewski. Nikt nawet nie przypuszcza jakie niespodzianki i atrakcje czekają na dzieci. Sobotni występ to premierowy pokaz sezonu 2013. Widowisko, które zostało przygotowane dla widzów to show na najwyższym światowym poziomie.

Więcej…

Mamo! Tato! Usłysz mnie!

Wielkość czcionki

Zmiana godzin pracy świetlicy w Otrębusach

Wielkość czcionki

„Kolorowo i karnawałowo” Ferie w gminnych świetlicach socjoterapeutycznych

Wielkość czcionki

Ferie zimowe 2013 za nami, ale jak zawsze pozostało wiele wesołych wspomnień i zdjęć. Dzieci z czterech świetlic socjoterapeutycznych spędziły ten zimowy czas nie tylko na zabawie, ale i zdobywaniu nowych umiejętności. Do udziału w feriach zostały też zaproszone dzieci spoza świetlic, co sprzyjało integracji i zawarciu nowych znajomości.

„Kolorowo i karnawałowo”, „Mikrofon dla wszystkich”, „Szydełkowanie jest super”, „Wodne szaleństwa”, „Smakowy zawrót głowy”, „Śladami innych kultur” czy „W gorącej wodzie kąpani” to zaledwie kilka tytułów zajęć w których miały okazję uczestniczyć nasze dzieci.

Więcej…

Grupa wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie w 2013 r.

Wielkość czcionki

 

XXI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Wielkość czcionki

13 stycznia 2013 odbył się 21 Finał WOŚPu, w którym wzięły udział setki wolontariuszy z całej Polski, a wśród nich dzieci z gminnych świetlic socjoterapeutycznych z Brwinowa i Żółwina. Ogromny entuzjazm z jakim dzieci zgłosiły się do zbierania pieniędzy świadczy o ich trosce i zaangażowaniu w pomoc chorym i potrzebującym.
Mimo mroźnej aury i dużej ilości śniegu, nasi podopieczni dzielnie i wytrwale dążyli do zebrania datków od wszystkich osób chcących przyłączyć się do akcji.

Więcej…

Spotkanie Noworoczne w świetlicach socjoterapeutycznych

Wielkość czcionki

W piątkowe popołudnie 11 stycznia w sali Widowiskowej OSP w Żółwinie odbyło się spotkanie Noworoczne dzieci z czterech gminnych świetlic socjoterapeutycznych.
Podczas uroczystości odbyły się inscenizacje przedstawień teatralnych pt. „Mały Książę” oraz „Cudowna Noc”. Spektakle, które przygotowały dzieci w ramach programu „Profilaktyka a Teatr” wyreżyserowała, już od wielu lat współpracująca ze świetlicami Pani Joanna Lissner.
Spotkanie było okazją do podsumowania całorocznej działalności placówek. Dzieci oraz wychowawcy podziękowali wszystkim, którzy swoją życzliwością i przychylnością wspierają działalność świetlic, otaczają je troską  a także aktywnie uczestniczą w realizowanych przedsięwzięciach.
Zaproszenie dzieci przyjęło wielu znamienitych gości. Na spotkanie przybyli rodzice, pedagodzy, nauczyciele, Radni Rady Miejskiej w Brwinowie, Dyrektor Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, przedstawiciele Urzędu Gminy.

Więcej…

Mikołajkowe pożegnanie z Avivą

Wielkość czcionki

Niestety minął rok współpracy z Firmą Aviva w ramach międzynarodowego programu „Street to school”. Polska edycja programu w 2012 r. skierowana była do 80 podopiecznych gminnych świetlic socjoterapeutycznych w Brwinowie, Żółwinie i Otrębusach. 20 grudnia wolontariusze Avivy pożegnali się z dziećmi podczas spotkania mikołajkowego.

Więcej…

Spotkanie wigilijne w Świetlicach Socjoterapeutycznych

Wielkość czcionki

Dnia 20 grudnia 2012 (czwartek) w Świetlicy Socjoterapeutycznej w Żółwinie odbyło się wigilijne spotkanie dzieci z czterech gminnych  świetlic  socjoterapeutycznych. Był to wyjątkowy wieczór gdyż dzieci spotkały się ze  Świętym Mikołajem, z przedstawicielami firmy AVIVA oraz rodzicami i opiekunami. Święty Mikołaj dostarczył prezenty, o które dzieci poprosiły w listach. Radość dzieci na widok wymarzonych upominków była nieopisana. Wszystkie zgodnym chórem serdecznie podziękowały Mikołajowi oraz obiecały zachowywać się grzecznie, aby móc oczekiwać na prezenty w kolejnym roku. Dzieci przygotowały oraz zaprezentowały gościom z AVIVY przedstawienie o tematyce świątecznej, a także zaśpiewały wspólnie z gośćmi kolędy.

 

Więcej…

Więcej artykułów…


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>