RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Dział Wspierania Rodziny

Nagrodzeni w IV Konkursie Plastycznym „Barwy dzieciństwa”

Wielkość czcionki

W dniu 29.05.2013r. komisja konkursowa zapoznała się z się pracami nadesłanymi na IV Konkurs Plastyczny „Barwy Dzieciństwa” – pod hasłem „Barwna Twórczość Juliana Tuwima” organizowanym przez Gminne Ognisko Dziecięco-Młodzieżowe „Tęcza” w Nadarzynie. Na konkurs wpłynęły 74 prace z 18 placówek. Jury nie miało łatwego zadania gdyż prace odznaczały się wysokim poziomem artystycznym i estetycznym oraz oryginalnością.  Wśród laureatów znalazły się dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej przy ul. Grodziskiej 31 w Brwinowie:

Więcej…

Jedziemy do Trzebiatowa

Wielkość czcionki

Nareszcie są niecierpliwie wyczekiwane wyniki konkursu „ Pocztówka do Trzebiatowa”.
W tym roku zadaniem dzieci było zaprezentowanie wybranego przez siebie elementu architektury, krajobrazu lub wydarzenia związanego z gminą Brwinów. Wśród dwunastu laureatów znalazło się czworo wychowanków świetlic socjoterapeutycznych:

 

Więcej…

Z podróży do świata magii, czarów i dziwów…

Wielkość czcionki

15 czerwca 2013 roku, wzorem ubiegłego roku w ramach Festiwalu „Otwarte Ogrody” pracownicy Działu Wspierania Rodziny przygotowali ogród pt. „Alicja w Krainie Czarów”. Tego dnia ogród przy ul. Grodziskiej 31 zmienił się w zaczarowaną krainę, w której każdy mógł poczuć się, jak w bajce. Przybyłych gości powitaliśmy piosenką Michael’a Jackson’a pt. „We are the World”, którą wykonały dzieci ze świetlic. Nie był to koniec artystycznych akcentów, gdyż na naszej ogrodowej scenie wystąpiła także „grupa szkocka” dzieci uczęszczających do Ośrodka Kultury w Brwinowie na zajęcia nauki języka angielskiego, prezentując piosenkę pt. „If you happy and uou know it” wzbogaconą układem choreograficznym, zapraszając widownie do wspólnej zabawy.

Więcej…

Piknik Rodzinny 2013

Wielkość czcionki

8 czerwca o godzinie 15 rozpoczął się III Rodzinny Piknik zorganizowany przez parafię św. Floriana w Brwinowie we współpracy ze Środowiskowym Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Impreza odbyła się na ogrodach plebanii i zgromadziła uczestników chcących spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi.Atrakcją pikniku była grupa polskich Indian White Red prezentująca życie i obyczaje plemion pochodzących z Ameryki Północnej.

Więcej…

Dzień Rodziny w świetlicach socjoterapeutycznych

Wielkość czcionki

Kochani!

Za to, że zawsze jesteście przy naszym boku

Za to, że wskazujecie drogę nam w mroku

Za to, że nasze dni tęczą malujecie.

Najbliżsi!

Zdrowia, szczęścia, sił i codziennej radości

Wraz ze słowami największej wdzięczności

Za wszelkie trudy i starania składamy Wam dzisiaj

Podziękowania.

Dzieci najbliższym

 

Więcej…

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM!

Wielkość czcionki

Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie organizuje konkurs plastyczny pod hasłem “Ja i moja rodzina w krainie czarów”. Honorowy Patronat nad konkursem objęła dyrektor – Pani Joanna Dzierzba.

Poniżej znajdą Państwo  Regulamin konkursu.

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Więcej…

Wyniki konkursu plastycznego „Moje miasto za 100 lat”

Wielkość czcionki

Ogłoszono wyniki regionalnego konkursu plastycznego „Moje miasto za 100 lat” organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie. W konkursie wzięły udział dzieci  z czterech świetlic naszej gminy i przygotowały w sumie 35 prac wykonanych technika rysunkową i malarską. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania sztuką, zwrócenie uwagi na najbliższe otoczenie, rozwijanie wyobraźni oraz wyłonienie talentów plastycznych. Jak się okazało uzdolnionych dzieci w naszych świetlicach nie brakuje

Laureaci konkursu:

  • Oliwia Fill - I miejsce w kategorii uczniowie klas 1-3, świetlica socjoterapeutyczna Brwinów, ul. Grodziska 31
  • Kinga Pasik - III miejsce w kategorii uczniowie klas 1-3, świetlica socjoterapeutyczna Brwinów, ul. Piłsudskiego 11
  • Alicja Hanc - III miejsce w kategorii uczniowie klas 4-6, świetlica socjoterapeutyczna Brwinów, ul. Grodziska 31
  • Aleksandra Ziumecka - wyróżnienie w kategorii uczniowie klas 1-3, świetlica socjoterapeutyczna Brwinów, ul. Grodziska 31
  • Julia Czekalska - wyróżnienie w kategorii uczniowie klas 4-6, świetlica socjoterapeutyczna Brwinów, ul. Piłsudskiego 11
  • Amelia Czekalska, Sebastian Kaliszewski, Dominika Szcześniak - prace zakwalifikowano do wystawy pokonkursowej

Wszyscy finaliście konkursu zostali zaproszeni na galę finałową połączoną  z wystawą pokonkursową, która odbędzie się w GOK w sobotę 27.04.2013r o godz. 12:00. Podczas wernisażu laureatom wręczone zostaną dyplomy, upominki i nagrody.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom oraz zapraszamy do obejrzenia prac podczas wystawy.

 

Czujka czadu

Wielkość czcionki

Wychowankowie świetlic Działu Wspierania Rodziny wzorem ubiegłych lat wzięli udział w XV edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!”, którego organizatorem jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Szef Obrony Cywilnej Kraju, we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich.

 

Wśród laureatów znaleźli się:

  • I miejsce:

Wiktoria Szcześniak

Świetlica w Brwinowie, przy ul. Grodziskiej 31

  • II miejsce:

Aleksandra Ziumecka

Świetlica w Brwinowie, przy ul. Grodziskiej 31

  • III miejsce:

Zuzanna Adaszkiewicz

Świetlica w Otrębusach, przy ul. Krótkiej 10

  • Wyróżnienie:

Oliwia Fill

Świetlica w Brwinowie, przy ul. Grodziskiej 31

Zapraszamy do obejrzenia prac dzieci. Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym, oraz wszystkim dzieciom, które wzięły dział  konkursie. Życzymy dalszych sukcesów.

Totalnie Teatralnie

Wielkość czcionki

12 kwietnia 2013 roku, w piątek grupa teatralna PROSCENIUM, którą tworzą wychowankowie świetlicy przy ul. Piłsudskiego 11 wraz z Tomaszem Targaszewskim naszym byłym wychowankiem, a obecnie wolontariuszem w świetlicy przy ul. Grodziskiej 31, wzięła udział w V edycji Mazowieckiego Festiwalu Totalnie Teatralnie w Centrum Kultury, w Grodzisku Mazowieckim, organizowanym przez Stowarzyszenie Egida, ze spektaklem w reżyserii Pani Joanny Lissner pt. „Mały Książę”. Na podium nie stanęliśmy jednak sukcesem dla nas jest sam fakt zakwalifikowania się do udziału w Festiwalu, oraz możliwość zaprezentowania się przed jury aktorów, a także zagranie obok grup teatralnych, które reprezentują wysoki poziom i mają na swym koncie sukcesy w festiwalach międzynarodowych.

Młodym, początkującym aktorom życzymy dalszych sukcesów, mając nadzieję na uczestnictwo w VI edycji Festiwalu Totalnie Teatralnie.

Więcej artykułów…


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>