RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Dział Wspierania Rodziny

Klub Mam w Brwinowie

Wielkość czcionki

Zapraszamy do Klub Mam w Brwinowie

Drogi Rodzicu!

Nareszcie w Brwinowie powstaje KLUB MAM !!!

Zapraszamy Ciebie i Twoje dzieci na spotkania organizowane przez Klub Mam w Brwinowie w każdy czwartek od 10.00 do 12.00. Pragniemy poświęcić ten czas na integrację brwinowskich rodzin, rozmowy, wymianę doświadczeń, pomysłów - i ich realizację. Planujemy spotkania ze specjalistami, wspólne zabawy z dziećmi, wycieczki i pikniki. Spotkania są bezpłatne. Klub Mam to inicjatywa społeczna.

Więcej…

Warsztaty Umiejętności Wychowawczych - Szkoła dla Rodziców

Wielkość czcionki

Zapraszamy na:

Warsztaty Umiejętności Wychowawczych - Szkoła dla Rodziców

„Jak mówić aby dzieci słuchały, jak słuchać aby dzieci mówiły”

Cel szkolenia (korzyści dla rodziców):

Wzrost umiejętności wychowawczych rodziców, dzięki czemu wzrasta ich sprawczość
i skuteczność wychowawcza, a więź emocjonalna w rodzinie ulega pogłębieniu

Program został opracowany i działa pod opieką merytoryczną Centrum Metodycznego Pomocy Pedagogiczno – Psychologicznej. Opiera się na koncepcji „Wychowanie bez porażek”  T. Gordona.

Więcej…

37 Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”

Wielkość czcionki

Dnia 07.03.2014r odbyły się gminne eliminacje do 37 konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

Celem konkursu jest wyłonienie młodych talentów w województwie mazowieckim. Na etapie eliminacji gminnych w konkursie wzięło udział 35 uczestników ze szkół i świetlic socjoterapeutycznych gminy Brwinów. W Jury zasiadło trzech aktorów. Każdy uczestnik po skończeniu utworu otrzymał tulipana od przewodniczącego Jury.

Świetlicę socjoterapeutyczną w Brwinowie reprezentowały dwie uczestniczki - Wiktoria Szcześniak i Kinga Pasik.

 

Więcej…

Ferie w świetlicach

Wielkość czcionki

Pod PałacemOkres ferii zimowych upłynął w świetlicach socjoterapeutycznych na licznych atrakcjach.

W tym czasie dzieci korzystały z dodatkowych zajęć specjalnie przygotowanych przez wychowawców świetlicy. Najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem pierwszego tygodnia ferii był wyjazd do Bazy Bieganów, gdzie wśród wielu atrakcji dużym zainteresowaniem cieszyły się: jazda na quadach, przejazd bryczką z końmi i ognisko z kiełbaskami, gry i zabawy zręcznościowe. Inne wyjazdy pozwalały dzieciom sprawdzić swoje zdolności w pływaniu podczas wyjazdu na basen w Pruszkowie i jazdy na lodzie na lodowisku w Grodzisku Mazowieckim.

 

 

Więcej…

Laureaci konkursu na feriach w Piechowicach

Wielkość czcionki

PiechowiceDzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej w Otrębusach, jako  laureaci konkursu „Moje wymarzone wakacje w górach” organizowane przez radiową trójkę, mieli okazję skorzystać z pobytu w Hotelu Las w Piechowicach, nieopodal Szklarskiej Poręby, gdzie czekało na nich szereg atrakcji.

Oprócz różnego rodzaju gier i zabaw, turniejów bilardowych oraz tenisa stołowego, basenu i dyskotek dzieci miały okazję pozwiedzać i poznać historię okolicznych miejsc.

Jedną z większych atrakcji był Park Miniatur w Kowarach, gdzie laureaci mieli okazję obejrzeć kopie najsłynniejszych budynków i budowli znajdujących się na terenie Polski, oraz wizyta w  Western City w Ścięgnach, gdzie mogli wziąć udział w licznych konkursach oraz przejechać się na dorożce.

Więcej…

Warsztaty Umiejętności Wychowawczych

Wielkość czcionki

Zapraszamy na:

Warsztaty Umiejętności Wychowawczych - Szkoła dla Rodziców cz. II

„ Zgodne rodzeństwo. Rodzeństwo bez rywalizacji.”

 

Cel szkolenia:

Warsztat skierowany jest dla rodziców uczestniczących wcześniej w I cz. Szkoły dla Rodziców i Wychowawców.

Celem warsztatu jest przekazanie wiedzy na temat relacji miedzy rodzeństwem i nauczanie takich zachowań rodzicielskich, które wzmacniają współpracę między rodzeństwem.

Program został opracowany i działa pod opieką merytoryczną Centrum Metodycznego Pomocy Pedagogiczno – Psychologicznej. Opiera się na koncepcji „Wychowanie bez porażek”  T. Gordona.

Więcej…

Szkolenie - Zarządzanie czasem w życiu domowym, szkolnym i zawodowym.

Wielkość czcionki

Zapraszamy serdecznie na szkolenie:

„Zarządzanie czasem w życiu domowym i zawodowym”

Szkolenie jest bezpłatne i obowiązują na nie zapisy telefoniczne lub mailowe:

tel: 22 729 63 11 , 533 305 490

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Dla kogo adresowane jest to szkolenie?
Szkolenie przeznaczone jest dla  wszystkich osób, które chcą poprawiać swoją osobistą efektywność w wykorzystaniu czasu.

Termin i miejsce szkolenia:
Szkolenie odbędzie się  w marcu w Dziale Wspierania Rodziny Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul.Grodziskiej 31 w Brwinowie. Dokładny termin szkolenia zostanie podany po zamknięciu listy uczestników.

Więcej…

ZAPRASZAMY DZIECI NA ZAJĘCIA

Wielkość czcionki

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE

KOMPETENCJE SPOŁECZNE

 

Świetlica socjoterapeutyczna przy ul.Grodziskiej 31 w Brwinowie ogłasza nabór dzieci od 7 do 10 roku życia  na zajęcia kształtujące umiejętności społeczne. Spotkania adresowane są szczególnie do dzieci nieśmiałych, mających trudności w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami, które są nadwrażliwe i mają niskie poczucie własnej wartości.

Więcej…

Ogólnopolski konkurs Radiowej Trójki "Wymarzone wakacje"

Wielkość czcionki

Ogólnopolski konkurs Radiowej Trójki "Wymarzone wakacje" rozstrzygnięty

- dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej w Otrębusach nagrodzone!

 

Ogólnopolski konkurs Radiowej Trójki "Wymarzone wakacje"Gośćmi audycji byli właściciel hotelu Las Eugeniusz Zielenkiewicz, aktorka Grażyna Wolszczak i reżyser Cezary Harasimowicz - jurorzy konkursu. To właśnie oni zadecydowali o przyznaniu nagrody głównej – tygodniowego pobytu w Hotelu Las w Karkonoszach dzieciom ze świetlicy ŚOPS w Otrębusach.

 

Więcej…

Więcej artykułów…


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>