RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), którego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym dołożyliśmy starań, aby nasza Polityka Prywatności była zgodna z tym rozporządzeniem.

Media

Brwinów w Radiu Niepokalanów - 2014-06-09

Wielkość czcionki

Brwinów w Radiu Niepokalanów

Radio NiepokalanówCykliczna audycja samorządowa z udziałem gminy Brwinów. Gościem redaktor Malwiny Szymańskiej była Joanna Dzierzba – dyrektor Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej.

 

 

Więcej…

Maj w Radio Bogoria - 2014-05-13

Wielkość czcionki

Maj w Radio Bogoria

Radio BogoriaTradycyjnie w drugi wtorek miesiąca czas na antenie wypełniły sprawy gminy Brwinów. Gośćmi redaktor Elżbiety Abramczuk byli: zastępca burmistrza Jacek Janowski i dyrektor brwinowskiego ŚOPS Joanna Dzierzba, dyrektor Biblioteki Publicznej im. Wacława Wernera Grażyna Nowocień oraz z Gminnego Ośrodka Kultury Anna Żaczek-Siwczuk i Mateusz Wilkoń.

 

 

 

Więcej…


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>