RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

- Dzień Matki i Dziecka

Wielkość czcionki
W dniu 29.05.2010r. (sobota) Ośrodek Pomocy Społecznej wspólnie z Domem Samotnej Matki w Brwinowie i Stowarzyszeniem Trzeźwościowym ,,Szansa” zorganizował wspaniałą zabawę z okazji dnia matki i dnia dziecka przy ul. Sienkiewicza 4 w bajecznym ogrodzie, który na tę okazję został udekorowany przez mieszkanki kolorowymi balonami i własnoręcznie wykonanymi kwiatami.
W dniu 29.05.2010r. (sobota) Ośrodek Pomocy Społecznej wspólnie z Domem Samotnej Matki w Brwinowie i Stowarzyszeniem Trzeźwościowym ,,Szansa” zorganizował wspaniałą zabawę z okazji dnia matki i dnia dziecka przy ul. Sienkiewicza 4 w bajecznym ogrodzie, który na tę okazję został udekorowany przez mieszkanki kolorowymi balonami i własnoręcznie wykonanymi kwiatami. Po deszczowej i zimnej wiośnie jak na zamówienie zaświeciło piękne słońce, w promieniach którego dzieci nabrały chęci do zabawy. Wszyscy zaproszeni goście dopisali, a do wspólnej zabawy zapraszał śpiewem Pan Rafał i grupa wolontariuszy z ciekawym programem.Każdy znalazł coś dla siebie, mamy chętnie pozowały do zdjęć razem ze swoimi pociechami w studio fotografii retro. Dzieci miło spędzały czas w indiańskiej wiosce, a przybyła grupa klownów czarowała uczestników swoimi sztuczkami. Pięknie umalowane buzie dzieci były cały czas uśmiechnięte.Po chwilach pełnych atrakcji przyszła pora na posiłek: pieczone kiełbaski, żurek . słodycze i napoje.Na zakończenie odbyła się loteria fantowa, w której dzieci i mamy losowały upominki. Mamy z okazji swojego święta otrzymały ręcznie wykonane laurki, a dzieci paczki ze słodyczami.
 


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>