RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

- Filmowe ferie z ŚOPS

Wielkość czcionki
W 2009 roku ŚOPS zorganizował w ferie zimowe dla dzieci z naszej gminy 2 wyjazdy do kina w Centrum Kultury w Grodzisku Maz. Pomysł okazał się trafiony i dzieciaki bardzo chętnie uczestniczyły w naszych filmowych wycieczkach.

  W 2009 roku ŚOPS zorganizował w ferie zimowe dla dzieci z naszej gminy 2 wyjazdy do kina w Centrum Kultury w Grodzisku Maz. Pomysł okazał się trafiony i dzieciaki bardzo chętnie uczestniczyły w naszych filmowych wycieczkach.

  W związku z tym postanowiliśmy powtórzyć ten sprawdzony sposób na miłe spędzenie wolnego czasu podczas zimowych ferii naszych dzieci i w dniu 04.02.2010 r. zorganizowaliśmy wyjazd do kina w CK w Grodzisku Maz., tym razem na film "Artur i zemsta Maltazara". W wyjeździe wzięło udział 33 dzieci. Film bardzo się dzieciom podobał, smakował również świeżutki popcorn.

   Po kinie pojechaliśmy do Pizzerii Da Grasso w Grodzisku, gdzie posililiśmy się pyszną, gorącą pizzą. Atmosfera była wyjątkowo miła, a dzieciaki spisały się na medal !!!

  Umówiliśmy się już, że jak tylko będzie taka możliwość zorganizujemy następny taki "filmowy wypad" na III część "Artura i Minimków".

  Pozdrawiamy "nasze dzieciaki" i dziękujemy za wspaniałą zabawę. Do zobaczenia na następnej imprezie!
 


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>