RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

- Spotkanie noworoczne

Wielkość czcionki

W dniu 29.01.2010r. w Ośrodku Kultury w Brwinowie odbyło się spotkanie dla osób chorych i niepełnosprawnych, zorganizowane przez  pracowników Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie. Było to  pierwsze  spotkanie zorganizowane w 2010 r.

  W spotkaniu uczestniczyło 40 osób. Trudne warunki pogodowe mróz, ślizgawica i padający śnieg nie zniechęciły nikogo z zaproszonych gości.

W dniu 29.01.2010r. w Ośrodku Kultury w Brwinowie odbyło się spotkanie dla osób chorych i niepełnosprawnych, zorganizowane przez  pracowników Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie. Było to  pierwsze  spotkanie zorganizowane w 2010 r.

  W spotkaniu uczestniczyło 40 osób. Trudne warunki pogodowe mróz, ślizgawica i padający śnieg nie zniechęciły nikogo z zaproszonych gości. Seniorów, którzy mieli trudności z dotarciem na imprezę, przywiozły opiekunki zatrudnione w ŚOPS. Poczęstunek przygotowała firma „Wesbal’’ z Pruszkowa, która na co dzień dostarcza posiłki rozwożone przez opiekunki do  domów osób objętych usługami opiekuńczymi.

  Gdy przy blasku zapalonych świec  sprawnie podawano do stołu gorący barszczyk i paszteciki,  zespół muzyczny z Brwinowa zagrał i zaśpiewał wspólnie z zebranymi znane i lubiane kolędy. Rozgrzani i posileni gorącym posiłkiem, co bardziej odważni śpiewali solo.

  Rozśpiewani i zachwyceni barwą głosu solistki zespołu, seniorzy prosili o wykonanie utworów z ich lat młodości. Rozpoczął się koncert życzeń. Stare przeboje wykonywane wspólnie z zespołem wprowadziły naszych podopiecznych w karnawałowy nastrój, a co bardziej sprawnych w wir tańca.

   Organizatorzy spotkania z okazji Nowego Roku złożyli wszystkim uczestnikom serdeczne życzenia zdrowia, łask Bożych i  sił  do dalszych spotkań i wycieczek plenerowych.

  Udany wieczór zakończył się apelem do organizatorów o następne spotkania.

  Po zakończeniu spotkania  podopieczni  zostali rozwiezieni do domów, szczęśliwi, że pomimo niepełnosprawności, gnębiących ich chorób i strachu przed opuszczaniem domu  zdecydowali się na udział w zorganizowanym przez pracowników Ośrodka Pomocy Noworocznym  śpiewaniu  kolęd. 

 


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>