RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

- Brwinowskie Mikołajki 2009

Wielkość czcionki
Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie ul. Kościuszki 4a zorganizował dwie imprezy mikołajkowe dla dzieci z rodzin z terenu naszej gminy.. Pierwsza impreza była w dniu 18.12.2009r w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brwinowie, a druga w dniu 19.12.2009r w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Żółwinie.

Imprezę w Brwinowie poprowadził Teatr Pantomimy Kubika ze Szczecina Organizowane były konkursy dla dzieci z nagrodami, malowanie twarzy dzieci, pokaz gigantycznych baniek mydlanych z niecodzienną atrakcją zamykania dzieci w bańkach,zabawa z chustą klanzy , konkurs tańca, animacja teatralna giganta na szczudłach, występy klauna, zabawę zakończył poczęstunek, spotkanie z Mikołajem wręczającym paczki świąteczne dla dzieci.

Podczas imprezy w Żółwinie wystąpił Zespół Artystyczny z Grodziska Maz, który zorganizował konkursy z nagrodami z udziałem dzieci i ich rodziców,wspólne śpiewanie oraz tańce. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem,popisami klauna i oczywiście spotkaniem z Mikołajem

Rodzice dzieci i radni z Żółwina oraz Owczarni służyli pomocą przy dekoracji sali i posprzątaniu jej po zakończeniu imprezy oraz obsługę organizacyjną.

W zabawach mikołajkowych wzięło udział 116 dzieci wszystkie otrzymały paczki ze słodyczami.

Zabawa była znakomita a jej uczestnicy bardzo zadowoleni co widać na załączonych fotografiach.

 


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>