RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

- SPOTKANIE DLA RODZICÓW DZIECI Z AUTYZMEM

Wielkość czcionki
W każdej gminie jest kilka lub kilkanaście osób dotkniętych autyzmem. Napotykają one wiele trudności, aby otrzymać kompleksową pomoc w ich trudnej sytuacji. Dlatego też ważne jest aby połączyć wiedzę i doświadczenie rodzin  przez wiele lat opiekujących się osobami z autyzmem z oczekiwaniami tych rodzin, w których autyzm pojawił się niedawno, z możliwościami pomocy na szczeblu gminnym lub międzygminnym.

W każdej gminie jest kilka lub kilkanaście osób dotkniętych autyzmem. Napotykają one wiele trudności, aby otrzymać kompleksową pomoc w ich trudnej sytuacji. Dlatego też ważne jest aby połączyć wiedzę i doświadczenie rodzin  przez wiele lat opiekujących się osobami z autyzmem z oczekiwaniami tych rodzin, w których autyzm pojawił się niedawno, z możliwościami pomocy na szczeblu gminnym lub międzygminnym. W tym celu Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie serdecznie zaprasza na spotkanie poświęcone problemom pomocy dzieciom autystycznym i ich rodzinom. Spotkanie ma na celu wzajemną wymianę doświadczeń oraz omówienie możliwości pomocy ze strony instytucji samorządowych.

Spotkanie zaplanowane jest w dniu 15 lutego 2010 r. o godz. 17.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Brwinowie, ul. Grodziska 12.

                W spotkaniu wezmą udział pracownicy pomocy społecznej. Zapraszamy rodziców, terapeutów i wszystkich zainteresowanych pomocą dzieciom z autyzmem z terenu gminy Brwinów i gmin sąsiednich.

 

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>