RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

- DZIEŃ SENIORA w ŚOPS

Wielkość czcionki
W dniu 17.11.2009r. w Brwinowskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie dla seniorów podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej.

 W dniu 17.11.2009r. w Brwinowskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie dla seniorów podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej.

 

  Burmistrz  Gminy Brwinów p. Andrzej Guzik i  Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej - p. Joanna Dzierzba złożyli serdeczne życzenia zgromadzonym z okazji ich święta i życzyli dobrej zabawy.

  Zaprezentowano film  p. Adama Gzyry  pt. „ Brwinowski wrzesień  39 -. 12 września’’.

Prezentacja filmu wzbudziła duże zainteresowanie, ale też przywołała wiele smutnych  wspomnień.

   Poważne nastroje rozwiał występ aktora - p. Stanisława  Banasiuka, który rozbawił  publiczność

recytując  bajki  Ignacego Krasickiego i fragmenty twórczości Aleksandra Fredry.

 

 Po smacznym poczęstunku, szarlotce, kawie i herbacie zespół muzyczny  z Brwinowa rozbawił i porwał do tańca chętnych. Po wspaniałej zabawie  opiekunki  odprowadziły i odwiozły do domów rozbawionych i zadowolonych seniorów.

 

  Szczególną atrakcją  obchodów ,,Dnia Seniora’’ w bieżącym roku  był  wyjazd  na koncert ,,Mazowsza ”. Występ zespołu Mazowsza był od dawna oczekiwany i sprawił  naszym podopiecznym dużą radość. Zachwyciły kolory  barwnych wirujących strojów, artyzm i perfekcja tancerzy, piękne głosy mazowszańskiego chóru .

  Bardzo wzruszającym akcentem był podziękowanie za występ Mazowsza ,,Dla sąsiadów” i wręczenie róż  dla wykonawców przez brwinowskie dzieci.

 

 


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>