RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

- II etap projektu "Od apatii do sukcesu!"

Wielkość czcionki
Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż od kwietnia 2009 roku rozpoczyna realizację  drugiego etapu projektu „Od apatii do sukcesu!” współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego

Funduszu Społecznego w Ramach Sektorowego Programu

Operacyjnego Kapitał ludzki.

unia

Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż od kwietnia 2009 roku rozpoczyna realizację  drugiego etapu projektu „Od apatii do sukcesu!” współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny. Do udziału zapraszamy osoby w wieku aktywności zawodowej pozostające bez zatrudnienia oraz zamieszkałe na terenie naszej Gminy. W ramach ww. Projektu realizowane będą szkolenia zawodowe oraz warsztaty umiejętności psychospołecznych i aktywnego poszukiwania pracy, a także kurs obsługi komputera i internetu. Wszystkie szkolenia są bezpłatne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 022 739 51 03, 022 729 54 44 lub e-mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .  Zgłoszenia przyjmowane są do 10.05.2009r.

kapital

Priorytet VII, Działanie 7.1, Poddziałanie 7.1.1. Tytuł projektu: „Od apatii do sukcesu!”'


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>