RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), którego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym dołożyliśmy starań, aby nasza Polityka Prywatności była zgodna z tym rozporządzeniem.

- INFORMACJA

Wielkość czcionki
Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie informuje, iż zgodnie z art. 9 ust. 6 i art. 15b ust. 5 i 6 ustawy z dnia 28 listopada 2003r. o świadczeniach rodzinnych (Dz.U.06.139.992 z poźn. zm) od dnia 1 listopada 2009r...

Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie informuje, iż zgodnie z art. 9 ust. 6 i art. 15b ust. 5 i 6 ustawy z dnia 28 listopada 2003r. o świadczeniach rodzinnych (Dz.U.06.139.992 z poźn. zm) od dnia 1 listopada 2009r. jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia się dziecka, tzw. „becikowe” oraz dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka, będzie wypłacane tylko kobietom, które pozostawały pod opieką lekarską.

Dlatego ważne jest, aby kobieta posiadała tzw. kartę ciąży na podstawie której lekarz będzie mógł wystawić stosowne zaświadczenie niezbędne do złożenia wniosku o ”becikowe” i  dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>