RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), którego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym dołożyliśmy starań, aby nasza Polityka Prywatności była zgodna z tym rozporządzeniem.

- Filmowe ferie z ŚOPS

Wielkość czcionki
Jak co roku, tak i tym razem Nasz Ośrodek nie zapomniał przywitać z Naszymi Milusińskimi Nowego Roku 2009 wspólną imprezą. Jako że ferie zimowe przypadały w tym roku bardzo wcześnie, postanowiliśmy je spędzić razem z dziećmi naszych podopiecznych  - tym razem "na filmowo"
HTML clipboard Jak co roku, tak i tym razem Nasz Ośrodek nie zapomniał przywitać z Naszymi Milusińskimi Nowego Roku 2009 wspólną imprezą. Jako że ferie zimowe przypadały w tym roku bardzo wcześnie, postanowiliśmy je spędzić razem z dziećmi naszych podopiecznych  - tym razem "na filmowo". Postanowiliśmy więc zapoznać się z kinowymi nowościami w Filmowe Czwartki w nowym kinie w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. 
    W dniu 22.01.2009 r. pojechaliśmy silną  50-osobową grupą na film 3D pt."Wyprawa na Księżyc". Obraz przedstawiał przygody trzech niesfornych "muszych nastolatków", którzy wybrali się w Kosmos. Film bardzo się podobał i maluchom, i starszakom, i opiekunom. Wszyscy bawiliśmy się świetnie! 
    W następnym tygodniu tj. 29.01.2009 r. wybraliśmy się więc ponownie do kina, tym razem na film pt."Piorun". I tym razem trafiliśmy na fantastyczne przygody  wspaniałego psiaka i jego nieco zwariowanych, ale oddanych przyjaciół, którzy stanowili brygadę "nie do pobicia"! Film dowcipny, z fantastycznymi dialogami, szybka akcja i oczywiście "happy end"!.
    Polecamy wszystkim obejrzenie tych filmów. My bawiliśmy się świetnie! Pomino, że w ferie nie było śniegu - spędziliśmy je całkiem fajnie, kolorowo i filmowo!


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>