RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), którego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym dołożyliśmy starań, aby nasza Polityka Prywatności była zgodna z tym rozporządzeniem.

- CENTRUM KARIER OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W WARSZAWIE

Wielkość czcionki
Od września 2008r. Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych (CKON) rozpoczęło realizację projektu – „Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych (CKON). Integracja na otwartym rynku pracy” - współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach europejskiego Funduszu Społecznego

unia

CENTRUM KARIER OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W WARSZAWIE

Od września 2008r. Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych (CKON) rozpoczęło realizację projektu – „Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych (CKON). Integracja na otwartym rynku pracy” - współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach wsparcia Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych oferuje pomoc i bezpłatne konsultacje dla osób niepełnosprawnych poszukujących pracy.

 

W ramach bezpłatnego wsparcia CKON oferuje:

Ø       dostęp do ofert pracy;

Ø       bezpłatne konsultacje prawnika w zakresie spraw związanych z aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych;

Ø       bezpłatne konsultacje doradcy zawodowego;

Ø       pomoc w pisaniu CV i listu motywacyjnego;

Ø       dostępu do internetu

Ø       dostęp do prasy: poniedziałkowej "Gazety Wyborczej", "Rzeczpospolitej", "Życia Warszawy", "Oferty"

 

Oferta CKON jest przeznaczona dla osób niepełnosprawnych:

Ø     z województwa mazowieckiego;

Ø     bez względu na rodzaj i stopień niepełnosprawności - z zachowaną normą intelektualną;

Ø     chcących się nauczyć skutecznej autoprezentacji w czasie rozmów kwalifikacyjnych z potencjalnymi pracodawcami.

 

Konsultacje są udzielane w siedzibie Fundacji TUS - Warszawa ul. Woronicza 29a. Osoby spoza Warszawy mogą skorzystać z konsultacji e-mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  lub telefonicznie: 022 852 01 82 .

Warunkiem skorzystania z powyższej oferty jest wypełnienie i odesłanie ankiety zgłoszeniowej dostępnej na stronie internetowej http://www.tus.org.pl/ankieta/dodaj_ankiete.php. Ankietę można również odesłać pocztą lub wypełnić osobiście w siedzibie Fundacji od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00.

Więcej informacji na stronie www.ckon.org.pl.  www.tus.org.pl

W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji o działaniu Centrum Karier w środowisku osób niepełnosprawnych z Państwa regionu oraz w miarę możliwości o zamieszczenie tej informacji na Państwa stronie internetowej.

kapital

”'


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>