RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), którego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym dołożyliśmy starań, aby nasza Polityka Prywatności była zgodna z tym rozporządzeniem.

- "Od apatii do sukcesu!" cz. 2

Wielkość czcionki
Jesień jest okresem, kiedy realizacja projektu „Od apatii do sukcesu!” zbliża się ku końcowi. Uczestniczki sukcesywnie kończą wybrane przez siebie kursy zawodowe – wszystkie z pozytywnym rezultatem. Kobiety...

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego

Funduszu Społecznego w Ramach Sektorowego Programu

Operacyjnego Kapitał ludzki.

unia

Jesień jest okresem, kiedy realizacja projektu „Od apatii do sukcesu!” zbliża się ku końcowi. Uczestniczki sukcesywnie kończą wybrane przez siebie kursy zawodowe – wszystkie z pozytywnym rezultatem. Kobiety nabyły również umiejętności obsługi komputera i internetu,  ukończyły warsztaty aktywnego poszukiwania pracy. Obecnie do powrotu na rynek pracy gotowych jest już 9 uczestniczek Projektu, trzy pozostałe uczestniczą  jeszcze w kursach zawodowych (termin zakończenia ostatniego przewidziano na początek grudnia 2008 roku).

kapital

Priorytet VII, Działanie 7.1, Poddziałanie 7.1.1. Tytuł projektu: „Od apatii do sukcesu!”'


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>