RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), którego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym dołożyliśmy starań, aby nasza Polityka Prywatności była zgodna z tym rozporządzeniem.

- Wycieczka do Cinema Park

Wielkość czcionki

Lato i wakacje się skończyły.

W Naszym Ośrodku tradycją stało się , że co roku żegnamy się razem z dziećmi naszych podopiecznych z latem. W zeszłym roku była to impreza plenerowa.

    W tym roku jednak pogoda nam nie dopisała i zorganizowaliśmy wyjazd tam gdzie deszcz nas nie "dopadł"  to jest do Cinema Parku w Warszawie, przy ul. Powstańców Śląskich. Działo się to 20 września 2008 r. Wspólnie wzięliśmy udział w 3 godzinnym Programie Edukacyjnym "Królestwo Zwierząt". Byliśmy w 6 salach projekcyjnych, każda z innymi efektami specjalnymi. Siedzieliśmy na ruchomych fotelach, polewano nas wodą, łapały nas za nogi dziwne łapy spod foteli. Było dużo i śmiechu i strachu! Nauczyliśmy się wiele o przyrodzie, ginących gatunkach, o tym jak dbać o środowisko. Mogliśmy też wykazać się swoimi wiadomościami na ten temat w interaktywnym konkursie. Dwie osoby z naszej wycieczki  wygrały nawet specjalne nagrody i otrzymały dyplomy od Cinema Park. 

    Po wycieczce Nasz Ośrodek zorganizował też konkurs na prace plastyczne inspirowane wrażeniami z Cinema Parku. Autorki 3 najlepszych prac otrzymały  upominki. Wszystkim zwycięzcom z naszej wycieczki serdecznie gratulujemy!

    Pomimo zimna i deszczu wyjazd był udany i spędziliśmy fajny dzień. Teraz czekamy do grudnia kiedy to znowu się spotkamy, tym razem na imprezie Mikołajkowej !

 

 

 


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>