RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), którego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym dołożyliśmy starań, aby nasza Polityka Prywatności była zgodna z tym rozporządzeniem.

Regulamin GCIM

REGULAMIN

korzystania z przestrzeni Gminnego Centrum Integracji Mieszkańców Gminy Brwinów

przy ul. Rynek 24 w Brwinowie.

I. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem GCIM w Brwinowie jest Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie zwany dalej Organizatorem. „Budowa Gminnego Centrum Integracji Mieszkańców gminy Brwinów” to projekt, który uzyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”. Gminne Centrum Integracji Mieszkańców powstało w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020.

2. Zarządcą infrastruktury jest Gmina Brwinów.

3. Regulamin korzystania z przestrzeni Gminnego Centrum Integracji Mieszkańców, zwany dalej Regulaminem, ustala zasady postępowania Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie przy udostępnianiu przestrzeni GCIM, zwanego dalej Centrum.

II. Ogólne zasady korzystania z obiektu

1. Realizowane działania/projekty muszą być zgodne z prawem.

2. Użytkowanie przestrzeni Centrum możliwe jest tylko za zgodą Organizatora.

3. Przestrzeń Centrum dostępna jest w godzinach od 08:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy oraz w soboty od 10:00 do 18:00. Realizowanie w Centrum przedsięwzięć w innych godzinach wymaga specjalnej zgody Organizatora.

4. Przestrzeń Centrum udostępniana jest nieodpłatnie po uprzednim kontakcie z Organizatorem.

5. Rezerwacji przestrzeni można dokonać telefonicznie pod numerem tel. 533 305 445, mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz osobiście, w siedzibie Centrum lub Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie przy ul. Kościuszki 4a.

6. Realizowane przedsięwzięcia nie mogą mieć charakteru komercyjnego. Niedozwolone jest pobieranie opłat od uczestników działań prowadzonych w oparciu o udostępnioną przestrzeń i sprzęt.

7. Użytkujący przestrzeń Centrum przygotowuje miejsce oraz sprzęt niezbędny do realizacji działań we własnym zakresie.

8. Użytkujący przestrzeń Centrum po zakończeniu przedsięwzięcia sprząta i porządkuje przestrzeń oraz pozostawia wypożyczony sprzęt w stanie niezniszczonym, wynikającym z normalnego zużycia.

9. W przypadku zgłaszania projektów długofalowych (więcej niż jedno działanie), konieczne będzie podpisanie z Organizatorem porozumienia o współpracy.

10. Podmiot realizujący działanie w Centrum zobowiązany jest do przekazania Organizatorowi Centrum: listy obecności uczestników oraz notatki z przebiegu przedsięwzięcia (krótki opis, liczba uczestników, gości).

11. Podmiot realizujący działanie w Centrum zobowiązany jest do zamieszczenia logotypu Centrum na wszelkich materiałach promocyjnych.

12. Podmiot realizujący działania skierowane do osób nieletnich bierze na siebie pełną odpowiedzialność za uczestników.

13. Na terenie Centrum obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania alkoholu, palenia papierosów i stosowania innych używek.

14. W przypadku łamania zasad określonych w niniejszym regulaminie przewiduje się możliwość odmowy dalszego użytkowania powierzchni Centrum.

15. Pytania należy kierować na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

16. Zastrzega się możliwość wprowadzenia zmian w Regulaminie.

 

GCIM

 


 

Gminne Centrum Integracji Mieszkańców powstało w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>