RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), którego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym dołożyliśmy starań, aby nasza Polityka Prywatności była zgodna z tym rozporządzeniem.

Gminne Centrum Integracji Mieszkańców

Logotypy

Zapraszamy do Gminnego Centrum Integracji Mieszkańców!

Gminne Centrum Integracji Mieszkańców (GCIM) zlokalizowane jest w samym centrum Brwinowa, na targowisku miejskim. Administratorem GCIM jest Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie (ŚOPS), który serdecznie zaprasza Mieszkańców do korzystania z tego miejsca i używania go do realizowania własnych projektów i pomysłów. GCIM pozostaje pod opieką koordynatora, którym jest p. Tomasz Knych, pracownik ŚOPS w Brwinowie. Pytania o dostępność GCIM i krótkim opisem swojego projektu prosimy kierować pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub ogólny adres ŚOPS Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

GCIM

Czym właściwie jest Gminne Centrum Integracji Mieszkańców?

Samo GCIM nie prowadzi żadnej działalności, nie realizuje stałych zadań ŚOPS, nie dyżurują w nim pracownicy. GCIM jest miejscem, jest przestrzenią do zrealizowania własnej inicjatywy czy pomysłu. Niewielki, ale przytulny lokal, umeblowany i wyposażony w podstawowe sprzęty biurowe stwarza możliwość zorganizowania szkolenia lub warsztatu, spotkania grupy wsparcia czy koła zainteresowań. Jest przeznaczony dla mieszkańców, którzy mają pomysł, a nie mają go gdzie zrealizować. GCIM może być udostępnione stowarzyszeniom, grupom czy pojedynczym osobom bez ponoszenia przez nich kosztów za wynajem i eksploatację.

GCIM

Kto może być użytkownikiem GCIM?

Pierwsza odpowiedź – praktycznie każdy! Zapraszamy stowarzyszenia, grupy czy pojedyncze osoby, które są mieszkańcami obszaru Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów (Brwinów, Milanówek i Podkowa Leśna) lub oferują zajęcia dla mieszkańców PTO. Jest jeden warunek: zajęcia mają być nieodpłatne dla mieszkańców, czyli prowadzona działalność ma być całkowicie niekomercyjna.

Szczegółowe zasady funkcjonowania GCIM opisane są w Regulaminie

Koordynator:
Tomasz Knych
kom. 533305445
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Gminne Centrum Integracji Mieszkańców powstało w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>