RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), którego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym dołożyliśmy starań, aby nasza Polityka Prywatności była zgodna z tym rozporządzeniem.

- Kolonie letnie 2008

Wielkość czcionki

Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie, jak co roku, zorganizował wyjazd dzieci swoich podopiecznych na kolonie letnie.

W tym roku dzieci pojechały nad morze do Władysławowa. Koloniści wypoczywali w kameralnym Pensjonacie "Irena" w bardzo bliskiej odległości od plaży.

Wyjazd trwał od 29 lipca do 7 sierpnia 2008 r. Dzieci wróciły opalone, wypoczęte i bardzo zadowolone. Podczas kolonii zapewnione miały wiele atrakcji i wycieczek m.in. do Gdyni, Gdańska, Sopotu, na Półwysep Helski. Dzieci odwiedziły Oceanarium, zwiedzały Muzeum Wojska Polskiego, ORP "Błyskawica", Gdańskie ZOO i Starówkę, Fokarium na Helu, Latarnię Morską na Rozewiu, Skansen Militariów. Wypłynęły również statkiem w rejs po otwartym morzu.

Udział w koloniach letnich wzięło 29 dzieci w wieku od 7 do 15 lat, koszt ich wypoczynku pokrył w całości Urząd Gminy Brwinów.

 

 

 


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>