RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), którego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym dołożyliśmy starań, aby nasza Polityka Prywatności była zgodna z tym rozporządzeniem.

- "Od apatii do sukcesu"

Wielkość czcionki
Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej przystępuje do realizacji projektu „Od apatii do sukcesu” współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny. Projekt skierowany jest do długotrwale bezrobotnych kobiet, które z uwagi na przerwę w zatrudnieniu, spowodowaną wychowywaniem dzieci, posiadają niewystarczające kompetencje zawodowe. Celem projektu jest...

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego

Funduszu Społecznego w Ramach Sektorowego Programu

Operacyjnego Kapitał ludzki.

 

 

Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej przystępuje do realizacji projektu „Od apatii do sukcesu” współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny. Projekt skierowany jest do długotrwale bezrobotnych kobiet, które z uwagi na przerwę w zatrudnieniu, spowodowaną wychowywaniem dzieci, posiadają niewystarczające kompetencje zawodowe. Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji uczestniczek i tym samym umożliwienie im aktywnego powrotu na rynek pracy. W ramach realizowanego projektu kobiety będą uczestniczyły w warsztatach aktywnego poszukiwania pracy, kursie komputerowym oraz w wybranych kursach zawodowych. Przez okres trwania projektu będą miały możliwość korzystania z profesjonalnej pomocy doradcy zawodowego i psychologa. Uczestniczki nie ponoszą opłat z tytułu udziału w projekcie. Koszt pokrywa Europejski Fundusz Społeczny i Gmina Brwinów.

 

 Priorytet VII, Działanie 7.1, Poddziałanie 7.1.1. Tytuł projektu: „Od apatii do sukcesu!”'


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>