RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), którego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym dołożyliśmy starań, aby nasza Polityka Prywatności była zgodna z tym rozporządzeniem.

- Dzień Dziecka z ŚOPS w Brwinowie

Wielkość czcionki
Dnia 4 czerwca 2008 roku Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie zorganizował dla dzieci swoich podopiecznych wyjazdową imprezę z okazji „Dnia Dziecka”. Zaproszona pięćdziesiątka dzieci wzięła udział w zabawach zorganizowanych przez fachowy personel Sali Zabaw „KOLORADO” znajdującej się w
Warszawie przy ul. Konarskiego 88. W trakcie zabawy, a także w drodze powrotnej dzieci otrzymały słodki poczęstunek z napojami oraz łakociowe paczki. Tego dnia pogoda była słoneczna, dzieci wracały w dobrych humorach i zadowolone z zabawy oraz otrzymanych słodkości. Impreza ta nie mogłaby się odbyć bez szczodrości sponsorów oraz zaangażowania pracowników ŚOPS, którym serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.
 

Sponsorzy:

1.       Paweł i Jan Roguscy Piekarnia S.C., ul. Czubińska 5, Brwinów;

2.       Jarzyna S.C. Cukiernia, ul. Grodziska 3a, Brwinów;

3.       Sklep Ogólnospożywczy i Piekarnia, pp. Elżbieta i Paweł Antoniak, Rynek 1, Brwinów;

4.       Frito Lay Poland Sp. Z O.O., ul. Zachodnia 1, Grodzisk Mazowiecki.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>