RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Wnioski - Świadczenie Wychowawcze (500+)

Wielkość czcionki

Drodzy mieszkańcy! Od 1 kwietnia 2021 roku można składać wnioski o świadczenie wychowawcze (500+) na nowy okres zasiłkowy 2021/2022 osobiście w Dziale Świadczeń przy ul. Kościuszki 1e w Brwinowie. Ze względu na dużą ilość błędów, które pojawiają się   w wypełnianiu wniosków zamieszczamy wzór przykładowo wypełnionego wniosku by uniknąć owych błędów. Zachęcamy również do przesyłania wniosków droga elektroniczną za pomocą: portalu empatia.mrpips.gov.pl, PUE ZUS, ePUAP oraz bankowości elektronicznej - TO PROSTA I BEZPIECZNA FORMA ZŁOŻENIA WNIOSKU.

wzór SW

wzór SW wzór SW wzór SW


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>