RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Wspieraj seniora cd...

Wielkość czcionki
Wspieraj  seniora

Podczas trudnego czasu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wskazane jest, aby osoby starsze pozostały w domu, ze względu na największe narażenie na ciężki przebieg choroby COVID-19. Musimy wszyscy zadbać o swoich seniorów, aby bezpiecznie przetrwali okres wysokiej zachorowalności na wirusa i uchronili się od zarażenia. Zapytajmy starszych sąsiadów, czy nie potrzebują pomocy w zakupach, wyprowadzaniu psa czy załatwieniu prostych spraw urzędowych. Nasza społeczna solidarność i odpowiedzialność za siebie i innych jest w okresie pandemii bardzo ważna. Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie również jest gotowy do udzielania pomocy. Koordynujemy pracę wolontariuszy którzy odwiedzają osoby starsze i pomagają im w zakupach, świadczymy usługi opiekuńcze dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych, organizujemy pomoc dla osób  pozostających w kwarantannie i izolacji. Wspieramy finansowo osoby, które utraciły pracę. Działamy w reżimie sanitarnym, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa pośród pracowników i osób korzystających ze wsparcia.

Jesteś w potrzebie – ZADZWOŃ!

Telefony są czynne w godzinach pracy Ośrodka (poniedziałek 8-18, wtorek, środa, czwartek 8-16, piątek 8-14)

Telefon ogólny ŚOPS – 22 729 54 44

Wolontariat – Dorota Piasecka tel. 533 305 489

Usługi opiekuńcze – Monika Knych tel. 533 305 498

Pomoc materialna, poradnictwo – pracownicy socjalni 22 739 51 01 do 04

Ogólnopolska infolinia dla Seniorów - 22 505 11 11

W sprawie pomocy można również wysłać zgłoszenie na e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgłoszenia dotyczące przemocy w rodzinie należy kierować do pracowników socjalnych lub pod e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>