RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Wolontariusze

Wielkość czcionki
Wspieraj  seniora

Chcesz pomóc Seniorowi? Masz czas i możliwość zrobienia zakupów osobie potrzebującej, załatwić drobną sprawę urzędową czy wyprowadzić psa na spacer? ŚOPS w ramach akcji #WspierajSeniora organizuje pomoc dla osób starszych, które podczas pandemii powinny zostać w domu, a nie mają bliskich, którzy mogą im pomóc. Jako wolontariusz możesz zgłosić się aplikując przez stronę https://wspierajseniora.pl/ lub bezpośrednio do koordynatorki wolontariatu w ŚOPS w Brwinowie – Dorota Piasecka tel. 533305489 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>