RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Wspieraj Seniora

Wielkość czcionki
Wspieraj  seniora

Przed nami trudny czas. Czas, gdzie ze względu na zwiększoną ilość zachorowań trzeba zadbać o najbardziej narażoną grupę społeczną – Seniorów i osób długotrwale chorych.

ŚOPS w ramach akcji #WspierajSeniora będzie świadczył pomoc w formie zakupów, wyprowadzenia psa, załatwienia  drobnych spraw urzędowych dla osób, które nie mają możliwości uzyskania pomocy ze strony rodziny lub sąsiadów. Seniorzy mogą zgłosić się osobiście lub za pośrednictwem innej osoby. Można dzwonić na ogólnopolską infolinię tel. 22 505 11 11 lub bezpośrednio do ŚOPS w Brwinowie tel. 22 729 54 44, wysłać mail pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub skontaktować się przez Messenger ŚOPS. Z osobą potrzebującą wsparcia skontaktuje się pracownik socjalny, który pomoże w zorganizowaniu pomocy w zakupach i innych potrzebach.

https://wspierajseniora.pl/


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>