RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Międzynarodowy Dzień bez Przemocy

Wielkość czcionki

Szanowni Państwo!

2 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień bez Przemocy. Dzisiaj szczególnie podkreślamy potrzebę tolerancji społecznej, w rodzinie, uwrażliwiamy na problem przemocy, zachęcamy do konstruktywnego poszukiwania rozwiązań trudności w relacji
z ludźmi.

Osoby potrzebujące wsparcia oraz zainteresowane tematyką przemocy zapraszamy
na konsultacje do specjalistów Zespołu Ośrodków Wsparcia w Piastowie.

Wizyty umawiamy pod numerem telefonu: 22 753 45 56 od poniedziałku do piątku w godz. 8-20.00, a w godzinach nocnych, w weekendy i święta działa nasz telefon interwencyjny (22 753 45 56).

http://www.zowpiastow.pl/

 

Zapraszamy!


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>