RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

ŚOPS POMAGA W CZASIE PANDEMII KORONAWIRUSA

Wielkość czcionki

Świadczenia rodzinne i pielęgnacyjne, fundusz alimentacyjny, 500+:
Dział Świadczeń, ul. Kościuszki 1e, Brwinów
tel. 729 05 46, 508 899 918, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pomoc w formie zakupów, wyprowadzania psa itp. dla osób pozostających w domach (na kwarantannie, w izolacji, nie wychodzących ze względu na epidemię):
Dział Usług Społecznych, ul. Kościuszki 4a, Brwinów
tel. 739 51 15/16, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wolontariat dla osób, które chcą pomóc osobom starszym z terenu gminy Brwinów:
Dorota Piasecka tel. 533 305 489, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pomoc materialna i rzeczowa dla osób, które straciły pracę lub inne źródła dochodu i znalazły się w trudnej sytuacji materialnej:
Dział Pomocy Środowiskowej, ul. Kościuszki 4a, Brwinów
tel. 729 54 44, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Usługi opiekuńcze dla osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych:
Dział Usług Społecznych, ul. Kościuszki 4a, Brwinów
tel.
739 51 15 lub 16, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pomoc psychologiczna:
Należy poprosić o kontakt do psychologa
tel. 729 54 44 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Psychologowie udzielają wsparcia on-line lub przez telefon.

Przemoc w rodzinie:
Gdy dzieje się coś złego w Twojej rodzinie lub znasz osobę wymagającą pomocy napisz pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Wiadomość wpłynie bezpośrednio do Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Możesz dzwonić też na Policję (729 79 97 całodobowo) lub pod każdy z powyższych kontaktów (w godzinach pracy ŚOPS).

Pomoc i wsparcie dla rodziców i dzieci oraz pomoc terapeutyczna  w ramach punktu konsultacyjnego ds. uzależnień:
Dział Wspierania Rodziny, ul. Grodziska 31, Brwinów
tel. 729 63 11, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Uwaga!
Ze względu na pandemię wszystkie działy Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej nie prowadzą bezpośredniej pracy z klientami. Organizowanie i udzielanie pomocy odbywa się za pomocą komunikacji telefonicznej, mailowej, skype, sms. Zamknięcie działów ŚOPS ma na celu zabezpieczenie pracowników i klientów przed rozprzestrzenianiem się wirusa i zminimalizowanie niebezpieczeństwa zamknięcia jednostki z powodu zarażenia. Dlatego też prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do zasad komunikacji obowiązujących w czasie pandemii.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>