RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

KOMUNIKAT - AKTUALIZACJA

Wielkość czcionki

KOMUNIKAT: W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wirusem COVID-19 (tzw. koronawirus), w trosce o zdrowie osób korzystających ze wsparcia ŚOPS i zatrudnionych w nim pracowników informuję, iż - w okresie od czwartku 12 marca 2020 r. do piątku 3 kwietnia 2020 r. - ulega zmianie sposób obsługi interesantów w ŚOPS, w ten sposób, że:

1) ograniczamy funkcjonowanie kasy ŚOPS. Zasiłki będą rozsyłane pocztą lub przelewem bankowym.

2) W budynku ŚOPS przy ul. Kościuszki 4a interesanci będą obsługiwani w ograniczonym zakresie poprzez Punkt Pierwszego Kontaktu. Osoby chcące skorzystać z pomocy prosimy przede wszystkim o kontakt:
- elektroniczny – w tym za pośrednictwem platformy e-Puap lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
- telefoniczny (numery telefonów są udostępnione na stronie internetowej www.sops.brwinow.pl) tel. ogólny ŚOPS 22 729 54 44,
- pisemny – zostawiając korespondencję w Punkcie Pierwszego Kontaktu lub wysyłając ją za pośrednictwem poczty na adres Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Kościuszki 4a, 05-840 Brwinów.

3) Dział Świadczeń ŚOPS przy ul. Kościuszki 1e zostaje zamknięty. Interesanci mają możliwość złożenia wniosków o wszystkie rodzaje świadczeń drogą elektroniczną, pocztową lub poprzez Punkt Pierwszego Kontaktu. W sprawach indywidualnych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 22 729 05 46 lub 508 899 918 lub drogą mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

4) Placówka wsparcia dziennego wraz z filiami – świetlice socjoterapeutyczne, Klub Senior+ w Żółwinie i grupa Splot Towarzyski w Brwinowie pozostają zamknięte do 25 marca br. Informacje na temat pracy świetlic udzielane są pod nr tel. 22 729 63 11.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>