RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

- Elektroniczna Skrzynka Podawcza już działa

Wielkość czcionki

Doręczanie pism w  formie dokumentów elektronicznych do ŚOPS w Brwinowie

Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 29 września 2005 roku w sprawie warunków organizacyjno-technicznych doręczania dokumentów elektronicznych podmiotom publicznym (Dz. U. Nr 200 poz. 1651) oraz z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 27 listopada 2006 roku

 

w sprawie sporządzania i doręczania pism w formie dokumentów elektronicznych (Dz. U. Nr 227 poz. 1664) w Środowiskowym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brwinowie uruchomiona została elektroniczna skrzynka podawcza umożliwiająca doręczanie pism w formie dokumentów elektronicznych.

 

 
epuap

Informujemy, że przyjmowane będą wyłącznie przesyłki spełniające następujące wymagania:

·       sporządzone w jednym z poniżej wymienionych formatów elektronicznych:

a.       DOC, RTF

b.       XLS

c.       CSV

d.       TXT

e.       GIF, TIF, BMP, JPG

f.        PDF

g.       ZIP

·       Dokumenty elektroniczne muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem cyfrowym w formacie Xades-Bes,

·       opatrzone zgodnymi z prawdą danymi osobowymi osoby składającej dokument,

·       wolne od wszelkiego rodzaju szkodliwego oprogramowania.


W przypadku doręczenia przesyłki nie spełniającej łącznie wszystkich wymogów – nie będzie ona wprowadzona do systemu teleinformatycznego ŚOPS i nie zostaną podjęte czynności związane z wszczęciem postępowania rozpatrywania sprawy.

 
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>