RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Wycieczka

Wielkość czcionki

WycieczkaW ramach zakończenia projektu „Magia teatru” i „Kuźnia Kreatywności”, realizowanych przez Towarzystwo Teatralne KURTYNA dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych w Żółwinie i Otrębusach wzięły udział w wycieczce do Łucznicy. W siedzibie Stowarzyszenia Akademia Łucznica/kultura stosowana dla przyjemności dzieci poznały dzieje dworku w Łucznicy oraz wzięły udział w warsztatach artystycznych pt. „Dzień ze sztuką”. Warsztat makramy umożliwiły poznanie tajemnic tworzenia biżuterii oraz breloków z wykorzystaniem wiązania sznurka bez użycia igieł czy drutów. Kolejnym punktem dnia były zajęcia malowania na tkaninie metodą tapowania. Każdy wykonał bawełnianą torbę według własnego projektu. Warsztat z filcowania wełny umożliwił stworzenie ekologicznej biżuterii, natomiast zajęcia mydlarskie pozwoliły małym artystom stworzyć własne kompozycje zapachowe i kolorystyczne mydeł. Najbardziej wymagający okazał się warsztat malowania na bawełnie z wykorzystaniem metody batik. Malowanie woskiem i barwienie tkanin rozbudziły nasze artystyczne zmysły.
To był dzień pełen wrażeń. Dziękujemy Towarzystwu Teatralnemu Kurtyna za wspaniały czas zarówno podczas wycieczki jak i podczas projektowych zajęć.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>