RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Wakacyjny program w świetlicach socjoterapeutycznych

Wielkość czcionki

Wakacyjny program w świetlicach socjoterapeutycznych „UNIWERSYTET MAŁEGO I DUŻEGO GLOBTROTERA” już za nami.

Wakacje 2018Gotowi do rozpoczęcia roku szkolnego możemy wspominać wakacje. A jest o czym opowiadać. Świetlicowe wakacje spędziliśmy na podróżowaniu przez świat, Mazowsze i w głąb siebie.

Kulinarnie i kulturalne przemierzyliśmy Włochy, Indie, Japonię, Meksyk, Francję, Amerykę i jeszcze więcej zakątków świata.

Czasami były to podróże przez Mazowsze. Odwiedziliśmy Warszawę, gdzie podziwialiśmy obrazy w Muzeum Narodowym i Łazienki Królewskie, gdzie odbyliśmy lekcje z japońską opowieścią. Ulubioną wycieczką okazał się być Park Rozrywki Julinek. Sprawdzaliśmy też, jak do poróżowania nadaje się kolejka wąskotorowa w Sochaczewie.

Ciekawym miejscem do podróżowania okazał się też Brwinów. Tworząc gry terenowe przeżyliśmy tu prawdziwe przygody, a spacery po okolicy pozwoliły na odkrycie nowych miejsc.

Była też podróż w czasie, gdzie spędzając czas z paniami Seniorkami ze Splotu Towarzyskiego  cofnęliśmy się do ich dzieciństwa. Spotkanie to  było okazją do tworzenia guzikowych dzieł.

Odbyliśmy też podróż do świata książki podczas warsztatów w naszej brwinowskiej bibliotece. Nie zabrakło też treningów rozwijających kompetencje społeczne jak i codziennej aktywności sportowej - gry w piłkę, zajęć sportowych z instruktorem i wyjazdów na basen.

To były udane wakacje - kolejne już za rok…

Magda Wójcik


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>