RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Bezpieczeństwo Seniora

Wielkość czcionki

W dniu 7.06.2018 w Klubie Senior + w Żółwinie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Bezpieczeństwo Seniora”. Pracownicy Urzędu Komunikacji Elektronicznej zaprezentowali film na temat zagrożeń dotyczących korzystania z telefonu komórkowego, zmiany operatora telefonii komórkowej, podpisywania umów, odbierania telefonów z obszarów spoza Unii Europejskiej, przyjmowania kosztownych smsów. Po spotkaniu odbyła się ożywiona dyskusja.

Senior+

Senior+


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>