RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Rodzinny Dzień Dziecka z Fundacją PZU

Wielkość czcionki

Fundacja PZUW niedzielę 10 czerwca dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych wraz z rodzinami wzięły udział w rodzinnym pikniku zorganizowanym przez Fundację PZU.
Impreza odbyła się na terenie Ludowej Altany w Rozalinie i cieszyła się wysoką frekwencją naszych rodzin. Wolontariusze fundacji przygotowali moc atrakcji: przejażdżki konne, malowanie twarzy, naukę udzielania pierwszej pomocy, stanowiska ze zwierzętami – psy, konie, alpaki (dogoterapia, h...ipoterapia, alpakoterapia), szpital dla pluszaków, fotobudkę, bańki mydlane, animacje plastyczne, strzelnicę łuczniczą oraz wspólne grillowanie.

Rodzinna wycieczka autokarowa była bardzo udana, a uczestnicy bardzo zadowoleni.
Serdecznie dziękujemy Fundacji PZU za zaproszenie i zorganizowanie wspaniałej zabawy dla dzieci i ich rodzin.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>