RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Festyn rodzinny

Wielkość czcionki

Festyn rodzinny2 czerwca Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej we współpracy z OSP Żółwin i sołtysem wsi p. Karolem Marchwiakiem zaprosił na rodzinną imprezę plenerową. Festyn rodzinny swoim patronatem objął Burmistrz gminy Brwinów Arkadiusz Kosiński. Zaproszeni goście mogli podziwiać wozy bojowe straży pożarnej, poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, oraz dowiedzieć się ciekawych rzeczy o pracy strażników miejskich. W kąciku kreatywnym wychowawcy ze świetlicy socjoterapeutycznej w Żółwinie malowali uśmiechnięte buzie oraz wykonywali z dziećmi biżuterię podczas warsztatów kreatywnych. Na rodziny czekała zabawa, konkursy, animacje oraz słodka kawiarenka przygotowana przez żółwiński Klub Senior+.

To był niezapomniany dzień pełen uśmiechu.
Patrycja Kruglej

Wychowawca świetlicy socjoterapeutycznej w ŻółwinieZgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>