RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Piknik „Poznać Straż”

Wielkość czcionki

Poznać StrażW dniu 12 maja dzieci ze świetlic wraz z rodzicami zostali zaproszeni na Piknik „Poznać Straż” w OSP Moszna. Podczas imprezy Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza zaprezentowała swoje umiejętności. Strażacy zaprezentowali gaszenie samochodu oraz uwalnianie poszkodowanego uwięzionego podczas wypadku.

Ważną częścią spotkania była nauka pierwszej pomocy. Najpierw dzieci oglądały prezentacje przygotowaną przez ratowników medycznych, a następnie brały udział w warsztatach i sprawdzały własne umiejętności.

 

Straż Miejska przygotowała miasteczko ruchu drogowego, na którym dzieci poznawały zasady bezpiecznego poruszania się rowerem po mieście.

 

Dużą popularnością cieszyły się wozy strażackie i karetka pogotowia, które można było zobaczyć od środka. Dzieci mogły przez moment poczuć się jak prawdziwy Strażak siedząc za kierownicą wozu.

Strażacy zadbali też, aby nikt nie był głodny- była pyszna grochówka i ognisko z kiełbaskami.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie nas na piknik podczas, którego mogliśmy się tak wiele nauczyć.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>