RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Klub Senior+ w Żółwinie wystartował!

Wielkość czcionki

Po uroczystym otwarciu w dniu 26 lutego 2018 r. Klub Senior+ rozpoczął swoją działalność.    
W dniu  1 marca  na spotkanie inauguracyjno – integracyjne mimo bardzo niskich temperatur przybyło kilkanaście  osób. Koordynatorki klubu Pani Ela Dybińska i Ania Krężel przedstawiły ramowy program spotkań i działań klubowych. Seniorzy chętnie mówili jakich zajęć oczekują , jakie mają zainteresowania , jak mogą włączyć się w klubowe zajęcia. Startujemy z wieloma pomysłami i serdecznie  zapraszamy  seniorów na  spotkania.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>