RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Uroczyste otwarcie Klubu Senior+ w Żółwinie

Wielkość czcionki

1 marca br. rozpoczęły działalność Klub Senior+ oraz zmodernizowana świetlica socjoterapeutyczna przy OSP w Żółwinie.

Uroczyste otwarcie świetlicy i rozpoczynającego działalność Klubu Senior+ odbyło się 26 lutego br. Burmistrz gminy Brwinów Arkadiusz Kosiński oraz dyrektor Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej Joanna Dzierzba opowiadali o idei utworzenia Klubu Seniora oraz ludziach, którzy zaangażowali się w realizację inwestycji. Ksiądz Wojciech Osial poświęcił pomieszczenia i wziął udział w przecinaniu wstęgi. Dyrektor ŚOPS wręczała podziękowania, które otrzymali m.in. burmistrz Arkadiusz Kosiński, Jerzy Wysocki za starania o pozyskanie dotacji i włączenie świetlicy do programu Senior+. Wiele serdecznych słów padło pod adresem zastępcy burmistrza Sławomira Walendowskiego, który nadzorował inwestycję. Więcej informacji pod linkiem:

http://www.brwinow.pl/4435-klub-senior-i-swietlica-sops-w-zolwinie.html


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>