RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Kuźnia kreatywności

Wielkość czcionki

Kuźnia kreatywnościGala projektu „Kuźnia kreatywności”
Efekty dwóch miesięcy pracy w projekcie „Kuźnia Kreatywności” zostały zaprezentowane 25 listopada w Warszawie. Podczas licznych warsztatów dzieci stworzyły film, uczyły się tańczyć i szukały sposobu jak mówić NIE uzależnieniom. Sobotnia gala była okazją do poznania innych grup biorących udział w „Kuźni kreatywności” i zaprezentowania swoich prac- filmów stworzonych przez dzieci oraz układu tanecznego. Był to czas wspólnej zabawy dzieci i rodziców.
Dziękujemy Towarzystwu Teatralnemu „Kurtyna” za rozwój pasji, kreatywnie spędzony czas i aktorską przygodę.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>