RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Finał projektu „Moje Pasje” już za nami

Wielkość czcionki

Moje PasjeW połowie listopada w sali konferencyjnej, przy ul. Turystycznej w Brwinowie odbył się finał projektu pt. „Moje Pasje” realizowanego od września br. w świetlicy socjoterapeutycznej Działu Wspierania Rodziny ŚOPS działającej w Brwinowie, przy ul. Piłsudskiego 11. W toku kilkumiesięcznej pracy, dzieci podczas warsztatów plastycznych prowadzonych przez Panią Karin Majdowską samodzielnie wykonały ilustracje do przedstawienia pt. „Światło”. Prace powstawały przy pomocy różnych technik plastycznych, które dzieci poznały podczas zajęć. Do gry aktorskiej przygotowała dzieci Pani Beata Łuczak.

W dniu finału wystąpiła dla nas znakomita wokalistka  Patrycja Malinowska, która zabawiała nas znanymi i melodyjnymi przebojami. Zachwyt dzieci wywołał występ klauna Piotrka „Kolorowy Nos”. Całości dopełnił słodki poczęstunek. Zabawa była wspaniała zarówno w dniu finału jak również w takcie trwania projektu.

Serdecznie dziękujemy Towarzystwu Teatralnemu Kurtyna za przeprowadzenie projektu i odkrycie w dzieciach pasji do tworzenia i gry aktorskiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Olga Jastrzębska-Tudek


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>