RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Ruszamy po zdrowy styl

Wielkość czcionki

Ruszamy po zdrowy styl

 

Dzięki dotacji w ramach Banku Dziecięcych Uśmiechów otrzymanej od Banku Zachodniego WBK Świetlica socjoterapeutyczna bierze udział w projekcie „Ruszamy po zdrowy styl”. Fundacja przekazała świetlicy grant w wysokości 4000 zł na promowanie aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania.

Projekt rozpoczął się w marcu br i biorą w nim udział dzieci z czterech świetlic socjoterapeutycznych Działu Wspierania Rodziny.  100 dzieci z Gminy Brwinów  w okresie marzec-czerwiec będzie brało udział w cotygodniowych zajęciach sportowych z instruktorem oraz odbędzie warsztaty z dietetykiem.

Dzieci ze świetlicy w Żółwinie odbyły już dwa spotkania z dietetyczką p. Wioletą Kowalską, w trakcie których dowiedziały się co  wchodzi w skład zdrowej diety, jak odżywiać się, aby mieć siłę i energię na co dzień oraz z jakich produktów zrezygnować, aby cieszyć się dobrym zdrowiem. Podczas praktycznej lekcji młodzi słuchacze budowali piramidę żywieniową. Spotkania zakończone były konsumpcją wspólnie przygotowanych koktajli owocowo – warzywnych, które smakowały nawet dzieciom, które nie przepadają za szpinakiem czy jogurtem naturalnym. Udało się zyskać kolejnych fanów szpinaku i zwykłych płatków bez dodatku cukru.

W ramach zajęć sportowych odbędzie się 16 treningów dla 6 grup. Zajęcia rozpoczynają się od obowiązkowej rozgrzewki, a następnie dzieci uczestniczą w grach zespołowych, wyścigach, zabawach podnoszących sprawność fizyczną.

Projekt „Ruszamy po zdrowy styl” promuje aktywność fizyczną, jako niezbędny element zdrowia dzieci oraz kształtuje zasady zdrowego odżywiania. Dzieci biorą w nim udział chętnie i aktywnie i liczymy na to, że wpajane zasady dotyczące zdrowego trybu życia staną się dla nich nawykiem na długie lata.

 

Fundacja BZ WBK


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>