RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Zmiany w programie 500+

Wielkość czcionki

Zmiany do Programu 500 plus wchodzą w życie od 1 sierpnia - Prezydent dziś podpisał ustawę. Główne założenia programu pozostają bez zmian. Przypominamy o konieczności złożenia wniosku od 1 sierpnia - decyzje przyznające wygasają z dniem 30 września 2017.
Zachęcamy do odwiedzania stron Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, gdzie na bieżąco są publikowane informacje o Programie Rodzina 500 plus. Oto najnowsze z nich:

http://www.mpips.gov.pl/aktualnosci-wszystkie/rodzina-500-plus/art,9010,prezydent-rp-podpisal-ustawe-o-zmianach-dla-rodzin.html

 

500+


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>