RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Wypełnij ankietę

Wielkość czcionki

Wypełnij ankietę na temat sytuacji społecznej naszej gminy!

Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy do wypełnienia krótkiej ankiety. Chcielibyśmy poznać Państwa opinie na temat różnych zjawisk społecznych oraz działalności różnych instytucji publicznych. Wyniki badania pomogą stworzyć diagnozę społeczną naszej gminy, ale również posłużą do oceny stopnia realizacji „Programu wspierania rodziny Gminy Brwinów na lata 2015-2017” i „Gminnego programu przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz ochrony ofiar przemocy w rodzinie w Gminie Brwinów na lata 2014-2016”. Ankieta jest całkowicie anonimowa.

Tutaj wypełnisz ankietę

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu! Prosimy o wypełnienie ankiety najpóźniej do poniedziałku 12 czerwca 2017 roku.

http://pejotsolutions.pl/deployed/researches/brwinow/survey.php

 

Joanna Dzierzba

Dyrektor Środowiskowego Ośrodka
Pomocy Społecznej w Brwinowie
www.sops.brwinow.pl


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>