RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Ferie 2017

Wielkość czcionki

Ferie 2017Ostatni dzień ferii w świetlicy w Brwinowie przy ul. Piłsudskiego 11 obfitował w liczne atrakcje. Pierwszą z nich było spotkanie z Paniami ze Straży Miejskiej, Panią Alicją Berską i Panią Małgorzatą Relidzyńską , podczas którego przekazana została dzieciom wiedza z zakresu bezpieczeństwa. Zajęcia rozbudziły w dzieciach poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania Pań, jak również otwarcie zadawały swoje pytania.

Kolejną atrakcją dnia były animacje w świetlicy. Na tę okoliczność, do wspólnej zabawy zaprosiliśmy naszych kolegów i koleżanki ze świetlicy przy ul. Grodziskiej 31. Świetlica zamieniła się w sale rozmaitych gier i zabaw tak, że każdy mógł znaleźć dla siebie ciekawą aktywność. Dzieci stworzyły stoiska gier planszowych i ruchowych.

Na zakończenie dnia grupa dzieci ze świetlicy przy ul. Piłsudskiego 11 wyruszyła na pizzę do pobliskiej Pizzerii „Bella”. W tak miłym wnętrzu Pizza i lemoniada smakowały wyśmienicie. To był udany dzień Uśmiech


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>