RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Biblioteki

Wielkość czcionki

BibliotekiW środę 22 lutego dzieci ze świetlic wraz z wychowawcami odwiedziły biblioteki na terenie Gminy Brwinów. Grupy z Grodziskiej i Jedynki wybrały się na zajęcia do biblioteki brwinowskiej, a dzieci z Żółwina i Otrębus do biblioteki w Otrębusach. Pracownicy obu placówek zaprezentowali dzieciom wnętrza i bibliotek i zaznajomili z pracą w tych miejscach. Ponadto, panie prowadzące zajęcia przeczytały dzieciom wybrane fragmenty literatury młodzieżowej i dziecięcej. Dzieci słuchały z zainteresowaniem i skupieniem, jak przystało na młodych czytelników.

Serdecznie dziękujemy pracownikom i dyrekcji bibliotek w Brwinowie i Otrębusach za możliwość zwiedzenia bibliotek oraz przeprowadzenie zajęć i zachęcenie dzieci do korzystania z zasobów bibliotecznych.

Izabela Sułkowska


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>