RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Pomoc Prawna

Poradnictwo prawne jest świadczone osobom i rodzinom będącym w trudnej sytuacji życiowej, korzystających ze wsparcia Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie, które potrzebują pomocy w zakresie spraw rodzinnych (przemoc w rodzinie, rozwód, prawa rodzicielskie itp.), alimentacyjnych lub w przypadkach naruszenia prawa pracy.

Radca prawny przyjmuje w poniedziałki w godzinach od 8.00 do 16.00. Na wizytę można zapisać się osobiście lub telefonicznie (22 729 54 44), za pośrednictwem pracownika prowadzącego sprawę.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>