RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Konkurs plastyczny „Samochód marzeń 2013”

Wielkość czcionki

Konkurs plastyczny  „Samochód marzeń 2013” rozstrzygnięty!

 

Toyota Motor Corporation wyłonił laureatów VII edycji konkursu plastycznego „Toyota Dream Car Art Contest”. Wśród zwycięzców etapu krajowego w kategorii wiekowej 12-15 lat znalazły się dwie wychowanki świetlic. Ich prace zostały zakwalifikowane do etapu międzynarodowego, w którym nagrodą główną za zdobycie złotego, srebrnego i brązowego medalu jest wycieczka do Japonii w sierpniu 2014 r.

 

Laureatki:

 

II miejsce praca pt. ”Kosmolot”  Karolina Wojtuszkiewicz – świetlica socjoterapeutyczna w Brwinowie przy ul. Grodziskiej 31,

III miejsce praca pt. „Światowóz”  Natalia Nowicka – świetlica socjoterapeutyczna w Żółwinie przy ul. Nadarzyńskiej 25.

Przygotowywanie prac było okazją do świetnej zabawy. Dzieci mogły puścić wodze fantazji i  narysować oryginalny prototypowy pojazd przyszłości. Ideą konkursu jest pokazanie uczestnikom jak ważne są marzenia i jak wiele można osiągnąć wierząc w nie.  W poprzedniej edycji konkursu wzięło udział ponad 620 000 prac z 70 krajów.

Mamy nadzieję, że to doświadczenie rozbudzi w dzieciach marzenia i wyzwoli jeszcze większą kreatywność i twórczość. Jednocześnie serdecznie dziękujemy p. Marzenie Kuc- instruktorce zajęć plastycznych i wszystkim wychowawcom, którzy wspierali dzieci przy przygotowywaniu prac konkursowych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Barbara Korytkowska


Kosmolot Kosmolot

Światowóz

Światowóz


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>